Your race results!

Grp 5-ITS,A,B,C,X F,HP STL,U SE30 SMG BS AS
Qualify Grp 5
12:00 Sat 05 Jul 2014

PIC # Competitor Region Car info Best
AS
1 15 Michael Thompson SFR 1987 Chevrolet camaro 1:57.502
BS
1 19 Scott Lovewell SFR 2009 Mini Cooper 2:13.451
E30
1 11 JD Edwards SFR 1989 BMW E30 325i 2:06.004
DNS 22 Jeff Francis SFR BMW E30
FP
1 13 Bruce Ackerman SFR 1962 Volvo P1800 1:50.521
2 40 Bill Hartman SFR 1963 Lotus Super 7 1:57.141
HP
1 2 Patrick Casey SFR 1958 Austin Healey Sprite 2:01.249
2 1 Tom Tuttle SFR 1972 MG Midget 2:07.894
ITA
1 39 Geri Amani SFR 1992 Mazda Miata 1:57.155
2 66 Rod Dykhouse SFR 1994 Mazda Miata 1:59.457
3 17 George Mavromatis SFR 1996 Mazda Miata 2:01.037
4 92 Brandon Miller SFR 1991 Mazda Miata 2:01.336
5 73 Michael Olivier SFR 1997 Honda Civic EX 2:02.008
6 53 Terry Gibson SFR 1993 Mazda Miata 2:04.746
7 67 Jeff Wilcox SFR 1992 Mazda miata 2:04.904
8 83 David Oroshnik SFR 1991 Mazda Miata 2:14.690
DNS 23 Mason Filippi SFR 1991 Mazda Miata
DNS 52 Greg Powell SFR 1990 Mazda miata
DNS 64 Scott Wilcox CSCC 1991 Mazda spec miata
DNS 70 Dennis Alexander SFR 1990 Mazda Miata
DNS 78 Taylor Vance SFR 1990 Mazda Miata
ITS
1 12 Viet-Tam Luu SFR 1999 Mazda Miata 1:57.545
DNS 0 Michal Karpinski SFR 1989 Mazda RX-7
DNS 5 Richard Apodaca SFR 1984 Mazda RX7
ITX
1 61 David Allen SFR 1990 Mazda Miata 1:59.926
2 97 Gregory Hoff SFR 1992 Mazda Miata 2:01.084
3 60 Robert Roumimper SFR 1983 Mazda RX-7 2:07.062
SMG
1 89 Addison Lee SFR 2007 Ford Mustang 1:50.163
2 27 Nicole Jacque SFR 2005 Ford Mustang 1:57.471
3 29 Mitch Marvosh SFR 2006 Ford Mustang GT 1:57.564
STL
1 10 Mark Drennan SFR 1994 Mazda Miata 1:55.191
2 77 Wilson Powell SFR 1999 Mazda Miata 1:57.344
3 71 Toby Larsson CSCC 1998 Toyota Celica 2:19.678
DNS 07 Tim Auger SFR 1994 Mazda Spec Miata
DNS 08 John Grillos SFR 2000 Mazda Miata MX5
STU
1 49 Rylan Hazelton SFR 2008 Honda S2000 1:49.243
2 98 Andrie Hartanto SFR 2005 Honda S2000 1:49.464
3 36 Bob Bradfield SFR 1979 Mazda rx7 1:52.118
4 47 Zack Anderson SFR 2001 BMW E36 1:57.715

Copyright 2013 Juan Pineda